Złote Spinacze 2018: Remarkable Ones nagrodzony!

Kampania “Tester Wyjazdów Językowych” zrealizowana przez nas dla EF Polska została uhonorowana Brązowym Spinaczem, najbardziej prestiżową nagrodą Public Relations w Polsce. Co więcej, była to jedyna tego rodzaju nagroda przyznana kategorii Turystyka i Rekreacja!

Aby wypromować zagraniczne kursy językowe wśród maturzystów,  przeprowadziliśmy pierwszą w Polsce kampanię rekrutacyjną na Instagramie do pracy na stanowisko Testera Wyjazdów Językowych. Rekrutację do pracy marzeń prowadziliśmy w okresie wakacyjnym od maja do lipca 2018r.

W jej wyniku dotarliśmy z komunikacją do ponad 450 000 odbiorców, pozyskaliśmy 15 000 followers-ów na Insta profilu EF Polska. Zarejestrowaliśmy 8 500 zgłoszeń do pracy marzeń od maturzystów. O 86% wzrósł wskaźnik wyszukiwania marki w wyszukiwarce Google, a o 60% wzrosła ilość rezerwacji. Wszystko to przełożyło się na 46% wzrost sprzedaży w porównaniu do tego samego okresu z poprzedniego roku.

Ze względu na spektakularne efekty kampanii, znalazła się ona w ścisłym finale w konkursie Złote Spinacze. To najbardziej prestiżowy konkurs dedykowany branży Public Relations organizowany przez Związek Firm Public Relations. W trakcie finału, „Tester Wyjazdów Językowych” został uhonorowany Brązowym Spinaczem – najwyższym wyróżnieniem przyznanym w tym roku w kategorii “Turystyka i Rekreacja”.

Jesteśmy bardzo dumni z osiągnięcia wymiernych rezultatów komunikacyjnych i sprzedażowych dla naszego klienta. Tegoroczna edycja konkursu zanotowała rekordową liczbę 290 zgłoszonych projektów.  Kampanie oceniane były przez  80 osobowe grono ekspertów w zakresie komunikacji, public relations oraz marketingu.

Krystian Cieślak – Dyrektor Zarządzający Remarkable Ones

O konkursie Złote Spinacze

Złote Spinacze to istniejący od około 20 lat, najbardziej prestiżowy konkurs dedykowany branży Public Relations. Nagrodzone kampanie są jednymi z bardziej kreatywnych i rzetelnych działań komunikacyjnych przeprowadzonych na polskim rynku.

60 NARZĘDZI PR DLA STARTUPÓW

Pobierz Bezpłatny Poradnik