Tworzymy wyjątkowe informacje

Zmieniamy informacje prasowe o startupach w ciekawe opowieści, które ludzie chcą czytać i powtarzać.

Przygotowanie zwykłej informacji prasowej to kaszka z mlekiem. Przygotowanie informacji prasowej, która jest wartościowa dla dziennikarza, a co za tym idzie przekłada się na publikacje, bardziej jednak przypomina wejście na Mount Everest. Chętnie Cię wyręczymy w tej wspinaczce.

Na podstawie formularza wypełnionego przez Ciebie nasi redaktorzy napiszą profesjonalną informację prasową. Zwykle będzie to jednostronicowy dokument, zawierający tytuł, lead, kluczowe informacje nt. produktu / usługi / wydarzenia oraz słowa kluczowe, które pozwolą na sprawne pozycjonowanie Twojej firmy w internecie i mediach społecznościowych.

Piszemy po polsku i po angielsku  ;)

Wysyłamy je kluczowym dziennikarzom i blogerom technologicznym

O twojej technologii najpierw informujemy naszych znajomych dziennikarzy technologicznych.

Czasami, aby osiągnąć więcej wystarczy zrobić to inaczej. Podobnie jest z prowadzeniem działań media relations.

W pierwszej kolejności wysyłamy nasze materiały prasowe do zaprzyjaźnionych dziennikarzy kluczowych mediów. Każda informacja prasowa jest dystrybuowana indywidualnie a dziennikarz jest uprzedzony o tym, że ją otrzyma.

Każdy materiał prasowy weryfikujemy pod kątem kontekstu, tak aby jak najlepiej trafiał w indywidualne preferencje przedstawiciela mediów.

Dystrybuujemy ją do 200+ polskich i zagranicznych przedstawicieli mediów

Spójrz na to tak. Jeśli na świecie jest medium, które pisze o technologii, to najprawdopodobniej możemy mu wysłać Twoje materiały prasowe.

Stworzyliśmy unikalną bazę mediów zawierającą kontakty do ponad 200 dziennikarzy i przedstawicieli mediów technologicznych w Polsce i zagranicą. Dodatkowo dysponujemy kontaktami do 2000+ mediów piszących o bieżących wydarzeniach biznesowych, gospodarczych, ekonomicznych, finasowych, społecznych, medialnych i marketingowych.

W praktyce oznacza to, że jesteśmy w stanie dostarczyć informacje o Twojej technologii w dowolny zakątek świata. Materiały są dystrybuowane pod dowolną szerokością graficzną z uwzględnieniem stref czasowych w których pracują dziennikarze.

Telefonicznie potwierdzamy możliwość uzyskania publikacji

Bo nic nie zastąpi bezpośredniej rozmowy o Twoim produkcie

Dziennikarze i blogerzy często są bardzo zajętymi osobami i zdarza im się nie zauważyć przesłanego materiału prasowego w natłoku bieżących spraw i obowiązków. Właśnie dlatego tak ważny jest follow up telefoniczny, który prowadzimy z wybranymi dziennikarzami. Kontaktujemy się osobiście z przedstawicielami czołowych mediów i telefonicznie potwierdzamy szanse na publikację Twojego materiału prasowego.

Może się zdarzyć, że dziennikarz nie będzie zainteresowany taką publikacją. Czasami oznaczać to będzie, że aby mogła się pojawić informacja o Twoim produkcie lub firmie zmianie musi ulec kontekst publikacji. Staramy się maksymalizować efekty naszej pracy i wypracowywać najbardziej optymalny efekt pracy dla Ciebie.

Gwarantujemy publikacje

Na budowaniu relacji z mediami zjedliśmy zęby. Jesteśmy więc całkiem pewni swojej skuteczności.

Wierzymy, że każdy podmiot i technologia mają szanse na publikacje. To wyłącznie kwestia dotarcia z materiałami prasowymi do odpowiedniego dziennikarza z odpowiedniego medium i wypracowania odpowiedniego kontekstu publikacji, który będzie dla wszystkich stron atrakcyjny.

Na podstawie kilkunastu lat doświadczenia jesteśmy całkiem przekonani, że uda nam się to osiągnąć. Jeśli natomiast uzyskanie publikacji na temat Twojej firmy lub technologii okaże się niemożliwe, jesteśmy gotowi zwrócić Ci do 50% kosztów.

Doradzimy Ci w bieżącej komunikacji

Potrzebujesz doświadczonego partnera w komunikacji? Jesteśmy do dyspozycji.

Samodzielne prowadzenie działań komunikacyjnych nie należy do najprostszych zadań. Czasem „w kość” dają codzienne działania egzekucyjne. Napisanie wyróżniającego maila do dziennikarza. Przygotowanie ciekawej informacji prasowej. Szybka odpowiedź na niewygodne pytania przedstawiciela mediów. Czasem chodzi o taktykę. Co publikować w mediach tradycyjnych a co w społecznościowych? Jak stale generować  zainteresowanie tym samym produktem? Jak o nim opowiadać, aby potencjalni klienci chcieli o nim czytać? Z doświadczenia wiemy, że najważniejsze są odpowiedzi na pytania o strategię komunikacji: Jakie powinny być cele komunikacji, aby realizowały cele biznesowe? Jaki wizerunek firmy budować i jak odróżnić się od konkurencji? Do kogo i w jaki sposób komunikować aby przynosiło to wymierne korzyści firmie?

Bez względu na to, jakie masz pytania dot. komunikacji, współpracując z nami do Twojej dyspozycji oddajemy zespół konsultantów doświadczonych w realizacji projektów komunikacyjnych. Jesteśmy dostępni na Slack-u, za pośrednictwem emaila a w szczególnych przypadkach osobiście. Odpowiadamy na najtrudniejsze pytania. Jesteśmy kompetentni, doświadczeni i możliwie najszybsi. Na co więc czekasz?

DOWIEDZ SIĘ, JAK OPOWIEDZIELIBYŚMY TWOJĄ HISTORIĘ

Skontaktuj się z nami